- Vention

Цена
€3 80 / 7 43 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Vention
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AANBF
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: HDMIМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIМъжки
ДЪЛЖИНА: 1 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: 8K@ 60Hz/4K@120Hz
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 48 Gb/s
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Dynamic HDREnhanced Audio Return Channel (eARC)Variable Refresh Rate (VRR)Quick Media Switching (QMS)Quick Frame Transport (QFT)HDR10, Dolby VisionHDCP 2.2 & 2.3/Ethernet/ARC/CECDTS-HD Master Audio, DTS:X, Dolby TrueHD, Dolby Atmos
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794743489
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AANBF
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: HDMIМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIМъжки
ДЪЛЖИНА: 1 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: 8K@ 60Hz/4K@120Hz
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 48 Gb/s
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Dynamic HDREnhanced Audio Return Channel (eARC)Variable Refresh Rate (VRR)Quick Media Switching (QMS)Quick Frame Transport (QFT)HDR10, Dolby VisionHDCP 2.2 & 2.3/Ethernet/ARC/CECDTS-HD Master Audio, DTS:X, Dolby TrueHD, Dolby Atmos
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794743489
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Vention
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AANBF
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: HDMIМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIМъжки
ДЪЛЖИНА: 1 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: 8K@ 60Hz/4K@120Hz
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 48 Gb/s
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Dynamic HDREnhanced Audio Return Channel (eARC)Variable Refresh Rate (VRR)Quick Media Switching (QMS)Quick Frame Transport (QFT)HDR10, Dolby VisionHDCP 2.2 & 2.3/Ethernet/ARC/CECDTS-HD Master Audio, DTS:X, Dolby TrueHD, Dolby Atmos
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794743489
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AANBF
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: HDMIМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIМъжки
ДЪЛЖИНА: 1 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: 8K@ 60Hz/4K@120Hz
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 48 Gb/s
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Dynamic HDREnhanced Audio Return Channel (eARC)Variable Refresh Rate (VRR)Quick Media Switching (QMS)Quick Frame Transport (QFT)HDR10, Dolby VisionHDCP 2.2 & 2.3/Ethernet/ARC/CECDTS-HD Master Audio, DTS:X, Dolby TrueHD, Dolby Atmos
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794743489
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Кабел |
| КОНЕКТОР 1 | HDMI |
| КОНЕКТОР 1 | Мъжки |
| КОНЕКТОР 2 | HDMI |
| КОНЕКТОР 2 | Мъжки |
| ДЪЛЖИНА | 1 m |
| ЦВЯТ | Черен |
| ЕКРАНИРОВКА | Екраниран |
| МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ | 8K@ 60Hz/4K@120Hz |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Enhanced Audio Return Channel (eARC) |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | DTS-HD Master Audio, DTS:X, Dolby TrueHD, Dolby Atmos |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Dynamic HDR |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | HDCP 2.2 & 2.3/Ethernet/ARC/CEC |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | HDR10, Dolby Vision |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Quick Frame Transport (QFT) |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Quick Media Switching (QMS) |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Variable Refresh Rate (VRR) |
| СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ | 48 Gb/s |
| Тегло | 0.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | HDMI |
| Конектор B | HDMI |
| Дължина (m) | 1 |
| Максимална резолюция | 8K |
| Версия на стандарта | HDMI 2.1 |
| Честота на опресняване (Hz) | 60 |
| Поддръжка на HDR | Да |
| Поддръжка на звук | Да |
| Позлатени конектори | Да |
| Плетен кабел | Да |
| Тегло | 0.10кг |
Vention HDMI 2.1 Кабел M/M 1м - 8K Dolby Vision HDR - AANBF
Насладете се на зашеметяваща 8K резолюция с този премиум HDMI 2.1 кабел от Vention. Проектиран за високочестотни приложения, той поддържа Dolby Vision HDR за живи цветове и невероятна детайлност, което го прави идеален за игри, стрийминг и професионална употреба.
Ключови Предимства
- Ултра-висока скорост HDMI 2.1 — Поддържа до 48Gbps честотна лента за некомпресирано 8K@60Hz и 4K@120Hz видео.
- Dolby Vision и HDR10+ — Осигурява реалистична яркост, контраст и дълбочина на цветовете за потапящо гледане.
- Позлатени конектори — Осигурява устойчива на корозия и надеждна предаване на сигнала с минимални загуби.
- Плетен кабел — Издръжлива найлонова оплетка осигурява гъвкавост и защита от износване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | HDMI |
| Конектор B | HDMI |
| Дължина | 1 м |
| Максимална резолюция | 8K |
| Версия на стандарта | HDMI 2.1 |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Поддръжка на HDR | Да |
| Поддръжка на звук | Да |
| Позлатени конектори | Да |
| Плетен кабел | Да |
Какво има в кутията
- Vention HDMI 2.1 Кабел 1м
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













